Max Blank Arezzo glas
glas / glaslåge / glaskeramik / dørglas / vindue
Max Blank
Almindelig pris:
3.114,97 kr.
Indhold:
1 Stykke
Varenummer:
01038599
Leveringstid ca. 9-10 uger
Lignende produkter
605,63 kr.*¹
Varenummer:
01038599
original glas til brændeovn Max Blank Arezzo
Max Blank Arezzo glas nøgledata:
- glaslåge, dørglas
- mål (B/L) 350 mm x 436 mm
- materiale glas
- form lige
Properties "Max Blank Arezzo glas"
| Leverandør: | Max Blank |
|---|---|
| form: | lige |
| materiale: | glas |
| modell: | Arezzo |
| type af reservedel: | glas |
EU's repræsentant
Max Blank GmbHKlaus-Blank-Straße 1
91747 Westheim
DE
info@maxblank.com